Az elülső és hátsó csővizsgáló kamera kétirányú kamerafejjel, független dőlésszög-szabályozással és állítható LED-es megvilágítással rendelkezik, hogy mind a felső, mind az alsó szakaszokat szétszerelés nélkül vizsgálhassa, IP68-as tömítettséggel, így nedves és törmelékkel teli környezetben is használható. Az élő videó, az állóképek rögzítése és a fedélzeti rögzítés lehetővé teszi a technikusok számára a kanyarok, az oldalirányú szakaszok és az elzáródások dokumentálását, felgyorsítva a hibák lokalizálását és bizonyítékkész jelentéseket készítve, amelyek támogatják a gyorsabb javítási tervezést és csökkentik a felesleges földmunkákat.
A 20 mm-es és 29 mm-es elülső és hátulsó kamerafej áttekintése
______
| 8 hüvelykes IPS LCD kijelző, 1920x1080 felbontás |
| DVR vezérlődoboz hang-, videofelvétel és fényképezés funkcióval |
| Beépített 6800mA-es lítium-ion akkumulátor |
| Digitális mérőóra számláló funkció, a hiba kevesebb, mint 1% |
| Első és hátsó kamerák: Teljes körű megfigyelés |
1. fő rész: Első és hátsó kamerafej
______
| Kamera mérete | 20 mm x 28 mm (előlapi kamera) 29 mm x 46 mm (hátrafelé néző kamera) |
| Kamera pixel | Szenzor 1/3" CMOS, 1,3 MP pixel |
| Vízállósági szint | Vízálló IP68 |
| Kamera hatótávolsága | Látószög 120° |
| Fény | 6 db állítható, nagy fényerejű LED világítás (elülső kamera) 6 db állítható nagy fényerejű LED világítás (hátra kamera) |
| Csatlakozó | Vezetékhez csatlakoztatva, nem távolítható el |
| Anyag | Lencseablak zafírüveg és rozsdamentes acél |
2. fő rész: DVR vezérlőegység
______
| Képernyőméret | 8 hüvelykes HD IPS LCD képernyő,1920X1080 felbontás |
| Vízállósági szint | IP68 |
| Funkció | 1080P formátumú videó, hang és fényképezés funkcióval rendelkező DVR |
| Méterszámláló | Digitális mérőóra funkció, kijelzés a képernyőn |
| Akkumulátor | 6800mA újratölthető lítium-ion akkumulátorcsomag |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője |
3. fő rész: Kábeldob
______
| Méterszámláló | Digitális mérőóra |
| Anyag | Üvegszálas tolórúd kábel |
| Kábelátmérő | 5,2 mm |
| Kábelhossz | 20m-50m |
Alkalmazások
______
Csővezeték-károsodás észlelése és azonosítása:
A vízellátó csővezeték rendszerében található szivárgások és dugulások észlelése a csővezetéken belüli munka normál működésének biztosítása érdekében.
Értékelje a csővezeték öregedését, sérüléseit, belső elzáródásait, korróziós károsodásait stb., hogy alapot teremtsen a javításhoz és cseréhez.
Földalatti csővezeték-észlelés:
Földalatti kábelek és fémcsövek irányának és mélységének meghatározására, valamint a csövek mélységének pontos mérésére szolgál.
A csővezetéken kívüli korróziógátló réteg sérülésének felmérése, a sérülési pontok meghatározása, és az újonnan lefektetett csővezetékek korróziógátló rétegének építési minőségi elfogadásának alapja.
Gyakran ismételt kérdések
Kapcsolódó termékek