A cserélhető 17 mm-es és 23 mm-es kamerafejekkel, valamint önszintező funkcióval ellátott kettős kábeldob a telepítés során biztosítja a helyes képtájolást, míg az integrált vezérlők leegyszerűsítik a kábelkezelést és a fejek cseréjét. Különböző csőátmérők vizsgálatára alkalmas, lerövidíti a diagnosztikai munkafolyamatokat és minimalizálja az ismételt látogatásokat azáltal, hogy stabil, függőleges felvételt biztosít a megbízható állapotfelmérés érdekében.
A kettős kábeles kettős kamerafej áttekintése
Csőkamerarendszer
______
| 17 mm-es kamerafej és 23 mm-es önszintező kamerafej |
| 1/3 CMOS, 2.0MP pilex HD, vízálló IP68 |
| Kettős kábeldob (7 mm és 5,2 mm) 20 m-50 m opcióval |
| 13 hüvelykes IPS LCD képernyő |
| DVR vezérlődoboz hang-, videofelvétel és fényképezés funkcióval |
| USB vezeték nélküli billentyűzet a szavak beírásához |
| Beépített 8800mA-es lítium-ion akkumulátor |
1. fő rész: 17 mm-es kamerafej
______
| Kamera mérete | 17 x 17,4 mm |
| Kamera pixel | Szenzor 1/3" CMOS, 1,3 MP pixel |
| Vízállósági szint | Vízálló IP68 |
| Kamera hatótávolsága | 90°-os látószög |
| Fény | 6 db állítható nagy fényerejű LED világítás |
| Csatlakozó | Kábeldobhoz csatlakoztatva, nem eltávolítható |
| Anyag | Lencseablak zafírüveg és rozsdamentes acél |
1. fő rész: 23 mm-es önszintező kamerafej
______
| Kamera mérete | 23 mm x 47 mm |
| Kamera pixel | Szenzor 1/3" CMOS, 2.0MP pixel |
| Vízállósági szint | Vízálló IP68 |
| Kamera hatótávolsága | Látószög 120° |
| Fény | 12 db állítható nagy fényerejű LED világítás |
| Csatlakozó | Levehető, tűs csatlakozóval a kábeldobhoz |
| Anyag | Lencseablak zafírüveg és rozsdamentes acél |
| Önszintező | A kép mindig felfelé néz, függetlenül attól, hogy a kamera melyik irányba néz. |
2. fő rész: DVR vezérlőegység
______
| Képernyőméret | 13 hüvelykes HD IPS LCD képernyő, 1280x720 felbontás |
| Vízállósági szint | Vízálló billentyűk és vízálló panel |
| Funkció | Videó-, hang- és fényképezési funkcióval rendelkező DVR |
| Billentyűzet | USB vezeték nélküli billentyűzet valós idejű gépeléshez |
| Méterszámláló | Digitális mérőóra funkció, kijelzés a képernyőn |
| Akkumulátor | 8800mA újratölthető lítium-ion akkumulátorcsomag |
| Akkumulátor töltöttségi szintjének jelzője |
3. fő rész: Kábeldob
______
| Méterszámláló | Digitális mérőóra (csak külső kábeldobhoz) |
| Anyag | Üvegszálas tolórúd kábel |
Kábelátmérő | 7 mm (külső kábeldob) 5,2 mm (belső bowdentekercs) |
Kábelhossz | 20m-50m (külső kábeldob) 20m-40m (belső kábeldob) |
| Tekercsméret | 40cmx40cm (külső kábeldob) 30cmx30cm (belső kábeldob) |
Alkalmazások
______
Csővezeték-károsodás észlelése és azonosítása:
A vízellátó csővezeték rendszerében található szivárgások és dugulások észlelése a csővezetéken belüli munka normál működésének biztosítása érdekében.
Értékelje a csővezeték öregedését, sérüléseit, belső elzáródásait, korróziós károsodásait stb., hogy alapot teremtsen a javításhoz és cseréhez.
Földalatti csővezeték-észlelés:
Földalatti kábelek és fémcsövek irányának és mélységének meghatározására, valamint a csövek mélységének pontos mérésére szolgál.
A csővezetéken kívüli korróziógátló réteg sérülésének felmérése, a sérülési pontok meghatározása, és az újonnan lefektetett csővezetékek korróziógátló rétegének építési minőségi elfogadásának alapja
Gyakran Ismételt Kérdések
Kapcsolódó termékek